כידוע, בתי מלון אשר נשארו בהם חדרים פנויים לתאריכים קרובים, יבחרו במקרים רבים לבצע הורדת מחירים על מנת לאייש אותם בנופשים – כאן חשוב לציין, שאם החלטתם לחפש חופשה בים המלח ברגע האחרון בים המלח אתם לוקחים סיכון מסוים – יכול להיות שלא יישארו חדרים פנויים במלונות הטובים וגם לא תמיד תתבצע ירידה משמעותית במחירים, אבל, יהיו גם מקרים שההחלטה הזאת כן תשתלם ואפילו תסדר לכם הוזלה משמעותית.. (בכל מקרה, האחריות היא עליכם).

דרכים נוספות להוזלת החופשה

אז מלבד ניסיון להזמין חופשה מתחילת השבוע לסופו של אותו השבוע או אפילו מהיום למחר, יש פעולות נוספות בהן תוכלו לנקוט על מנת להוזיל חופשה בים המלח:

  • להתמיד בחיפושים – הוזלה במחיר האירוח במלון בים המלח יכולה לקרות מהרגע לרגע ובדיוק באותו קצב בו המחירים יורדים הם יכולים גם לעלות חזרה. לכן, ההמלצה היא להתמיד בחיפושים – בסך הכול מדובר בכניסה לאתר אינטרנט, כך שאין שום בעיה לעשות זאת גם מספר פעמים ביום.
  • לשחק עם התאריכים – במקום חמישי-שישי-שבת, נסו שישי-שבת-ראשון או קומבינציות אחרות. קחו בחשבון שככל שאתם יותר גמישים לגבי התאריכים, כך יעלו הסיכויים שלכם למצוא מחירים אטרקטיביים. 
  • להתפשר – אז נכון שחופשה האופטימאלית בים המלח היא כזאת בבית מלון מפנק עם ספא ואטרקציות. אבל לעיתים, תגלו שאם תתפשרו מעט ברמת המלון או במה שהוא כולל, תוכלו להשיג הוזלה משמעותית. אפשרות נוספת היא להתפשר לא על המלון אלא על מועד החופשה – בתקופות בהן הביקוש נמוך יותר המחירים אטרקטיביים יותר. 
  • לחפש הנחות/ הוזלות – נסו לחפש מלון במספר אתרים שונים – לעיתים, תגלו פערי מחירים משמעותיים בין אתר אחד לשני. מעבר לכך, יש גם אתרים ומועדוני חברים למיניהם אשר יאפשרו לכם ליהנות מהנחות, כדאי לנסות ולבדוק גם את האפשרות הזאת.

לקבל את ההחלטה הנכונה

בסופו של דבר, חשוב לזכור שישנם לא מעט מקרים בהם שווה יהיה לכם לשלם קצת יותר, בכדי ליהנות מתנאי אירוח מפנקים במלון איכותי בים המלח וממענה מלא על הדרישות והצרכים שלכם מאותה החופשה. יחד עם זאת, אם אתם לא מפונקים או אם אתם מוכנים להיות ספונטניים במיוחד, או אם אתם גמישים בזמנים, אין כל ספק שבאמצעות חיפוש מקיף תוכלו ליהנות מחופשת החלומות בים המלח במחיר אטרקטיבי.