נופש בים המלח בזול – אירוח בים המלח לא חייב להיות יקר

לא מעט אנשים נוטים לחשוב שנופש בים המלח כרוך בהכרח בעלויות גבוהות. הסיבה לחשיבה מוטעית זו, טמונה בעובדה שרוב המלונות בים המלח הם מלונות בסטנדרטים גבוהים, אשר כוללים בשטחם מרכזי ספא, מסעדות ומגוון רחב של אטרקציות נוספות.

ובכן, נופש בים המלח יכול באמת להגיע למחירים גבוהים – אם תחפשו לנפוש במלון היוקרתי ביותר באזור, בתאריכים המבוקשים ביותר, סביר להניח שהמחירים לא יהיו נמוכים, יחד עם זאת, מי שישקיע קצת בחיפוש, יוכל למצוא הוזלות, הנחות ואפילו "מציאות".
אז איך עושים את זה? להלן מספר דרכים ושיטות אשר יסייעו לכם במטרה למצוא בית מלון בים המלח במחיר משתלם:

מועדון לקוחות
כן, קראתם נכון, מועדון לקוחות כבר מזמן לא מהווה את נחלתם של הסופרמרקטים בלבד. כיום, גם בתי מלון רבים ובעיקר רשתות מלונות, מאפשרים להצטרף למועדוני ללקוחות – אשר חלקם מוצעים בתשלום סמלי וחלקם בחינם. חברי המועדון יכולים ליהנות מהטבות שונות לעיתים, מדובר גם בהנחות בביצוע ההזמנות.

חיפוש במספר אתרים שונים
כידוע, יש לא מעט אתרים אשר מהווים סוג של אינדקס של בתי מלון בים המלח ובארץ ובעולם בכלל. ההמלצה היא להיכנס לכמה שיותר מאותם האתרים, מכיוון שלעיתים, חלק מהאתרים יציעו מחירים אטרקטיביים יותר מאשר אחרים – בכל מקרה, מדובר בפעולת חיפוש קצרה ומהירה, כך שאין באמת מה להפסיד. לעיתים, חיפוש ממוקד בגוגל כמו לדוגמא "מלון לוט ים המלח מחירים" יאפשר לכם לקבל הצעות מחיר שונות לחופשה ולבחור מתוכן את ההצעה האטרקטיבית ביותר.

הנחות שונות
וועדי עובדים, כרטיסי אשראי, ארגונים ועוד.. כולם טומנים בחובם פוטנציאל לרכוש נופש בים המלח בהנחה. כך שתמיד כדאי לבדוק את כל אותם הארגונים, הוועדים והמועדונים בהם אתם חברים ואולי יהיה לכם מזל ובמקרה, הם בדיוק יציעו חופשה מוזלת בים המלח.

גמישות במלונות
בים המלח יש לא מעט מלונות וככל שהגמישות בבחירת המלון בו תשהו תהיה יותר גדולה, כך יעלו הסיכויים למציאת מלון במחירים נוחים. כמובן, שכדאי לעשות סלקציה מסוימת, לאסוף מידע ופרטים על כל המלונות המוצעים ולהכין רשימה של מספר בתי מלון אופציונאליים. כדאי לעקוב אחרי המחירים של נופש באותם המלונות בתאריכים המבוקשים ובסופו של דבר לסגור את העסקה המשתלמת ביותר בנמצא.

כאמור, מי שמעוניין ליהנות מנופש בים המלח במחיר אטרקטיבי ומוכן להשקיע קצת בחיפושים – שכידוע כרוכים בסך הכול בלחיצה על מספר מקשים, יוכל למצוא בסופו של דבר את מבוקשו וליהנות מחופשה מפנקת ומהנה – מהסוג שרק ים המלח יכול להציע.