בתי מלון ים המלח – מבצעים לתקופת הקיץ והחגים

התקופות המבוקשות ביותר לחופשת ככלל ולחופשות בים המלח בפרט, הן התקופות של הקיץ והחגים. כך שבהתאם לביקוש, מחירי המלונות בתקופות אלו עולים. החדשות הטובות הן שיש דרכים באמצעותן ניתן לאתר מבצעים וליהנות מחופשות בתאריכים המבוקשים ביותר במחירים האטרקטיביים ביותר ולהלן חלק מאותן הדרכים:

להזמין מראש
עכשיו, נשאלת השאלה כמה מראש? והתשובה לכך היא פשוטה – כמה שיותר מוקדם! אם אתם יודעים חצי שנה לפני ראש השנה שאתם מתכננים לנפוש בים המלח בחג, מומלץ לבצע את ההזמנה באותה העת. כאן חשוב לציין שהשאיפה אמורה להיות לביצוע הזמנה עם אפשרות ביטול – מה שיאפשר לכם שקט נפשי מעצם הידיעה שגם אם מסיבה כזאת או אחרת בסוף לא תוכלו לצאת לחופשה, עדיין לא תפסידו כסף בעבור ההזמנה.

לחפש מבצעים
רשת האינטרנט זמינה לכל אחד מאתנו, כך שבאמצעות לחיצה על מספר מקשים ניתן לערוך חיפוש יסודי של מבצעים. עכשיו, ככל שמתמידים יותר בחיפוש המבצעים, כך יעלו הסיכויים למצוא את האטרקטיביים שביניהם. מה זה בעצם אומר? שמהרגע בו החלטתם כי אתם מעוניינים לנפוש באחד מאותם בתי המלון בים המלח בחופש או בחג מסוים, מומלץ להיכנס כל יום לרשת ולחפש אחר מבצעים.

לא להיות נעולים
אז נכון שלכל אחד יש איזו פנטזיה לגבי החופשה בבית מלון בים המלח ונכון שכולם יבקשו לממש את הפנטזיה בבית מלון אשר מציע תנאי אירוח מפנקים כמו מלון מרידיאן ים המלח. אבל, ככל שתהיו יותר גמישים לגבי בית המלון, כך תעלו לעצמכם את הסיכויים למצוא מבצעים. חשוב לציין שיש לא מעט בתי מלון בים המלח הנחשבים ללא פחות ממעולים, כך שגמישות תאפשר לכם למצוא את המלון הזול ביותר, מתוך אותם ה"מעולים".

אופן החלוקה לחדרים
אם אתם משפחה עם מספר ילדים, לעיתים, האפשרות שלכם לחסוך כסף תבוא לידי ביטוי בחלוקה נכונה לחדרים. אז יכול להיות שבהתחלה תכננתם לקחת 2 חדרים אך בפועל גיליתם שדווקא הסוויטה המשפחתית תצא לכם הרבה יותר זולה.. (או להפך).

ארוחות ושדרוגים
בתי מלון מסוימים מציעים בחגים מבצעים אשר קשורים לארוחות – לדוגמא, המתארחים מינימום 3 לילות, זוכים לקבל ארוחת ערב חינם באחד מהערבים וכיוצא בזה.. בתי מלון אחרים יכולים להציע מיני שדרוגים ופינוקים אחרים.. מכיוון שמדובר בפינוקים אשר בכוחם לשדרג את חוויית האירוח, כדאי לחפש גם אותם.

מועדוני לקוחות ותלושים
בתי מלון רבים בים המלח משתייכים לרשתות, כאשר ניתן להירשם למועדון הלקוחות של אותם הרשתות ולקבל הנחות. אפשרות נוספת היא לבדוק אם התלושים אותם קיבלתם בתור מתנה לחג, תקפים לחלק מהמלונות בים המלח – מה שיכול להפחית ממכם מעמסה כספית מסוימת. כמובן, שכדאי לבדוק גם מול חברות האשראי, וועדי העובדים ומועדוני חברים אחרים אליהם אתם משתייכים אם יש אפשרות להנחות לבתי המלון במועדים המבוקשים.